28.09.2025r. historyczne spotkanie! Po raz pierwszy Fundacja „Z Koszykówką w Sercu” wystąpiła w oficjalnym spotkaniu.

Pierwsze punkty dla Fundacja „Z Koszykówką w Sercu” zdobył Mikołaj Biegański – rzut za 3 pkt.

Debiutowaliśmy w rozgrywkach U19. Niestety ponieśliśmy porażkę z Enea Politech Astoria Bydgoszcz 91 – 43

Teraz musi być już tylko lepiej.

W tym meczu wystąpili:

M. Biegański 25 pkt.

Sz. Mrotek 6 pkt.

M. Jędryczka 7 pkt.

A. Sobecki 3 pkt.

L. Boruta 2 pkt.

W. Bus

D. John

J. Kowalski

K. Niedbalski

I. Schmidt

Trener: A. Krutikow

U19M

O Fundacji

Misją Fundacji "Z Koszykówką w Sercu" jest promowanie i rozwijanie koszykówki jako sportu, który kształtuje charaktery, uczy pracy zespołowej i integruje społeczności, wspieranie młodych talentów oraz popularyzacja aktywnego trybu życia.

Kontakt

biuro@zkoszykowkawsercu.pl

KRS 0001162537

Nr rachunku bankowego:

84102014750000880203899945

Pliki do pobrania

Statut

Polityka prywatności

Standardy ochrony małoletnich

Klauzula RODO - wizerunek