28.09.2025r. historyczne spotkanie! Po raz pierwszy Fundacja „Z Koszykówką w Sercu” wystąpiła w oficjalnym spotkaniu.
Pierwsze punkty dla Fundacja „Z Koszykówką w Sercu” zdobył Mikołaj Biegański – rzut za 3 pkt.
Debiutowaliśmy w rozgrywkach U19. Niestety ponieśliśmy porażkę z Enea Politech Astoria Bydgoszcz 91 – 43
Teraz musi być już tylko lepiej.
W tym meczu wystąpili:
M. Biegański 25 pkt.
Sz. Mrotek 6 pkt.
M. Jędryczka 7 pkt.
A. Sobecki 3 pkt.
L. Boruta 2 pkt.
W. Bus
D. John
J. Kowalski
K. Niedbalski
I. Schmidt
Trener: A. Krutikow
