Fundacja "Z Koszykówką w Sercu" pomyślnie przeszła proces licencyjny i otrzymała Licencję Klubową Polskiego Związku Koszykówki.

Fundacja "Z koszykówką w sercu"
Fundacja "Z Koszykówką w Sercu" pomyślnie przeszła proces licencyjny i otrzymała Licencję Klubową Polskiego Związku Koszykówki.

Misją Fundacji "Z Koszykówką w Sercu" jest promowanie i rozwijanie koszykówki jako sportu, który kształtuje charaktery, uczy pracy zespołowej i integruje społeczności, wspieranie młodych talentów oraz popularyzacja aktywnego trybu życia.